Популярне

Здоров`я

Загроза на прилавках: ранні кавуни і дині

У продаж надійшли перші баштанні: кавуни та солодкі дині. Великі, гарні, соковиті… Вони приваблюють покупців своїм ідеальним виглядом і змушують забувати про те, що у собі приховує їхня смачна м’якоть.

Найпоширеніші причини руйнування зубної емалі

Не зважаючи на те, що практично кожна сучасна людина щодня доглядає за своїми зубами, стоматологи все одно мають дуже багато клієнтів. Причина банальна – їжа та ліки.

На ювілейний “Кубок” з пейнтболу запрошують тернополян

24 червня у Тернополі відбудеться ювілейний, 10-й, відкритий турнір з пейнтболу «Кубок Шухевича» з нагоди Свята Молоді.

Тріумфальний сезон національної збірної України з бодібілдингу

22 червня о 12-30 в УНІАН (вул. Хрещатик, 4, конференц-зал) відбудеться прес-конференція на тему: «Тріумфальний сезон національної збірної України з бодібілдингу».

Ухвалений Верховною Радою законопроект №6327 – ще не медреформа, без нової моделі фінансування ніяких змін не буде – Супрун

Сьогодні, 8 червня, Верховна Рада ухвалила один законопроект – це зелене світло для медреформи. Проте, другий, важливий, що стосується фінансування – відхилений.

Перш, ніж не їсти цукор від раку, вивчіть хімію – радить фахівець

Публікацію інтернетного медвидання, що радить не вживати певні продукти, які нібито викликають онкозахворювання, розкритикувала досвідчений хімік.

Позбуваймося «мішків під очима» за допомогою чотирьох вправ

Зауважимо, що темні кола та мішки під очима з’являються не просто так. Перш за все – це сигнал про захворювання внутрішніх органів, тому потрібно звернутися до лікаря за професійною консультацією. Врешті, якщо Ви вирішили позбуватися неприємних мішків під очима самостійно, читайте в «Бізнес-область» про найбільш ефективні методи.

Які зміни відбудуться з організмом, якщо відмовитися від цукру?

Чи потрібно в чай або каву додавати ложечку цукру? Як на відмову від нього відреагує наш організм? Читайте в «Бізнес-область».

Правильне харчування – запорука здоров’я

Сьогодні все частіше люди переходять на правильне харчування, для того, щоб забезпечити свій організм необхідними речовинами, які будуть відновлювати вашу енергією та підтримувати ваше здоров’я. Неправильне харчування згубно впливає на ваш організм в цілому, тому цьому питанню слід приділяти досить важливу увагу.

«Жриця ночі» або як справитися з нічним голодом

Ви з усіх сил намагаєтеся дотримуватися правильного харчування та режиму, однак перед сном раптом страшенно хочеться їсти? Як позбутися розгубленості перед спокусою перекусити? Читайте в «Бізнес-область».

Медики вчяться користуватися зварювальним апаратом – на вимогу медреформи (ФОТО)

Чотирнадцять українських рятувальників-парамедиків зараз навчаються у тренінговому центрі для тренерів-парамедиків, що у Румунії. За стандартами НОТО, вони вчяться користуватися не тільки медичними приладами, а навіть зварювальним апаратом.

Топ-3 способи повторно використати чайні пакетики

Досить широким попитом користується чай у пакетиках. Та не поспішайте одразу викидати їх після використання, «Бізнес-область» пропонує Вам три лайфхаки:

Який термін придатності їжі, приготованої на Великдень?

До Пасхи кожен українець намагається якнайкраще впорядкувати святковий стіл. Часто люди забувають про те, що продукти, приготовані до свят завчасно, мають термін придатності. Скільки годин можна тримати в холодильнику салати та інші холодні закуски? Читайте в «Бізнес-область».

Поєднання кави з молоком. Висновки експертів

У ході проведення досліджень щодо впливу кавового напою на організм людини вчені дійшли нових висновків. Виявляється, кава по-різному впливає на організм залежно від того, чи було додане до неї молоко.

Методи боротьби з весняною алергією

З приходом весни багато людей отримують сезонні висипання на тілі. Як з ними боротися - читайте далі.З приходом весни багато людей отримують сезонні висипання на тілі. Як з ними боротися - читайте далі.

Овочі та фрукти багаті на пестициди

Американські експерти робочої групи з охорони довкілля склали списки овочів та фруктів, які багаті на пестициди. Щоб дійти до такого висновку вони проаналізували більше 36 тисяч продуктів.

Основні напрямки сучасної медицини

Все частіше в інтернеті появляють дискусії на теми охорони здоров’я та реформи щодо її фінансування. Міністерство охорони здоров’я на своєму сайті опублікувало статтю, щодо основних напрямків над якими вони будуть працювати протягом наступних трьох років у медичній галузі. На даний час, кожний із них має вже законодавче підґрунтя та покрокові дії для подальшої реалізації.

5 міфів про госпітальні округи

Уряд розпочав реформу в сфері охорони здоров’я, одним з елементів якої є формування госпітальних округів. Процес їх створення тільки стартував, але вже обріс різними міфами, які нерідко використовуються на місцевому рівні для збурення суспільства. Спростовуємо п’ять найбільш поширених міфів.

7 причин для щоденних тренувань

Досить часто люди звертаються до занять спортом по одній причин і- для зменшення ваги. Проте, це не та причина, яка повинна бути для вас стимулом щоденного тренування.

Продукти, що наділяють організм енергією

Багато дієтологів наголошують на важливості раціонального харчування. Особливу увагу слід приділяти сніданкові, який повинен бути правильним та поживним, щоб додавати вам сили протягом усього дня. Досить часто ближче до обіду люди відчувають втому, тому продуктивність праці занижується і ефективність втрачається. Причиною цього можуть бути сухі сніданки.

Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією