Популярне

Дім

Готуємось до зими: квашена капуста

Українці активно готуються до зими. Кожен із нас робить певні запаси їжі. Ми закладаємо: огірки, помідори, перець, салати. Частий гість українського зимового столу – квашена капуста.

Убезпечення житла

Кожен із нас намагається створити безпеку для себе та своєї сімʼї. Хоча є різні люди і відповідно характери.

Обираємо для себе хороший гаманець

Гаманець – неодмінний аксесуар чоловіків та жінок. У ньому кожний господар тримає гроші, картки, монети. Часто нам приходиться ним користуватися, а отже – демонструвати його оточуючим.

Правильне заморожування фруктів та овочів

Сезон достиглих фруктів та овочів закінчується. Домогосподарки готуються до зими. Деякі із нас закладають фрукти та овочі, а деякі – заморожують. Звичайно, що взимку нам хочеться поїсти вітамінів за одне і згадати про сонячне літо.

Плями із якими пральний порошок не справляється важко вивести?

Улюблена річ забруднилася, а пральний порошок не допомагає? Діти із школи принесли брудні речі? Що з цим всім робити? Як повернути той вигляд речам, який був раніше? Чи вже просто викинути одяг? Як вести себе у даній ситуації.

Переваги дерев’яного ліжка

Облаштовуючи будинок, особливу увагу ми приділяємо спальні. Адже це місце для відпочинку та сну. Тут, ми хочемо, щоб було комфортно та нормальні умови для сну.

Зрізані квіти можливо потримати довше

Щоб якось підняти настрій ми прикрашаємо будинок, робочий стіл. Для цього використовуємо квіти. Вони здатні підняти настрій, навіяти спогади, принести запах весни,прикрасити інтер’єр. Кожна жінка любить коли їй дарують квіти. Їх завжди хочеться потримати чим довше для милування власного ока. Хочемо розповісти про те, як зберегти життя квітів довше.

Правильно зберігаємо фрукти та овочі

Скоро осінь і відбудеться збір урожаю. Інколи, нам здається, що ми робимо все правильно, але овочі все рівно швидко в’януть. Тому, варто знати варто знати як і що правильно зберігати та як можливо продовжити життя продуктам харчування. Детально поговоримо…

Як цікаво прикрасити святковий стіл?

Кожна домогосподарка намагається зробити все, аби вдома було красиво та затишно. В очікуванні гостей, готуються не лише смачні страви, а й хороший настрій та особливе оформлення столу.

На замітку домогосподаркам

Про методи боротьби із шкідниками, плямами, предки знали багато чого, використовували різні засоби. Зараз все змінилося, а на нас та наш вибір має вплив реклама. Особливо, що стосується побутової хімії.

Затишок у будинку. Який він?

Всі хороші господарі будинку намагаються зробити все, аби в будинку чи квартирі навести лад, зробити затишок. Саме через нього, ми повертаємось знову і знову до рідного гнізда.

Хатній ремонт

Хтось під час відпусти збирається на море, а хтось зайнятися хатніми справами, або великою хатньою справою – ремонтом. Інколи буває так, що цим питанням Ви займаєтесь самі, бувають випадки - коли за допомогою майстра.

Як навчити дитину слухати співрозмовника?

Сучасні діти дуже енергійні, а змусити почути Вас приносить багато труднощів. Малеча не хоче слухати співрозмовника, бо вважає, що це нудно. Як навчити дітлахів слухати та розуміти співрозмовника?

Яким повинен бути рюкзак для подорожі?

Вибір хорошого туристичного рюкзака - запорука успіху будь-якої подорожі. Якщо він занадто великий, то у тебе буде багато зайвого місця. Занадто маленький - у нього не влізуть всі необхідні тобі речі. А якщо вибереш неправильний матеріал, то під час дощу всі речі можуть промокнути. Отже, кілька порад як знайти надійний рюкзак:

Кімнатні рослини

Ми намагаємося зробити затишним наш будинок. Він проявляється в інтер’єрі, наявності домашніх тварин, але і немале значення мають рослини. Вони прикрашають кімнату, впливають позитивно на здоров’я.

Чи можливо видалити подряпини на склі?

Наш будинок потребує ретельного догляду. Купа справ на роботі деколи не дозволяє нам тримати все в ідеалі. А дещо ми знаємо виконувати на швидку руку. Стекля ні вікна та двері прикрашають нашу хату, тому ретельний догляд за ними завжди потрібний. Якщо ми спотворили скляну конструкцію чи можливо щось виправити?

Поради для дому

Кожна домогосподарка намагається підтримувати ідеальну чистоту, готувати смачненькі страви, мати ідеально випраний одяг. У кожного є свої методи для підтримки «ідеалу»: хтось слухається порад досвіду мами та тата, або ж старшого покоління бабусь та дідусів, а хтось шукає поради в інтернеті, або різних телевізійних проектах.

Постери - оригінальність в оформленні інтер’єру.

Багато з нас, ще із шкільних часів пам’ятають, як було модно розвішувати у себе в квартирі постери відомих музичних груп чи інших знаменитостей . Але, варто визнати, що тоді вони не були якісними, і не впливали на людей так,як це можна побачити сьогодні.

Три речі, на яких не варто економити

Є речі, на котрих можна і треба економити, а є такі, де "економія" тільки нагадає давнє прислів’я "скупий платить двічі". Ось 3 критичні покупки, на яких не слід заощаджувати

Як використовувати кавову гущу в побуті

Небагато напоїв викликають такі суперечки, як кава. З одного боку, вона бадьорить і допомагає прокинутись, без неї важко уявити офісний обід. З іншого боку - вона знижує мотивацію до розумової праці, виводить воду з організму, створює додаткове навантаження на серце та судини. Дилему "пити чи не пити каву" кожен вирішує на свій смак (і стан здоров’я), а кавова гуща у більшості асоціюється з ворожінням. Проте гущу можна використати значно прагматичніше.

Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією