Популярне

Влада оголосила ціни на ліцензію 4G в Україні - ЗМІ

 

Конкурси з продажу ліцензій мають бути підготовлені до кінця 2017 року. Національна комісія з питань регулювання зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) прийняла за основу проект змін до постанови уряду, що дозволить регулятору виставити на тендер частоти в діапазоні 2,6 ГГц під 4G. Про це пише ЛІГА.net з посиланням на повідомлення регулятора.

 

До 30 грудня комісія буде приймати зауваження і пропозиції до цього проекту.
 
"4G - поїхали! Прийняті для громадського обговорення ціни на частоти під 4G, порядок компенсації для діючих користувачів радіочастот і відповідні зміни в План РЧР. Поки тільки для 2600 МГц. Сподіваюся, у великої трійки вистачить здорового глузду запропонувати рішення щодо 1800 МГц", - написав глава НКРЗІ Олександр Животовський на своїй сторінці на Facebook.
 
Як пише видання, проектом запропоновано, що 1 МГц у діапазоні 2,6 ГГц для одного регіону буде коштувати трохи більше 1 млн грн. Ліцензії видаватимуться на 15 років.
 
Загалом під 4G відведені 80 МГц у чотирьох смугах: 2510-2545 МГц, 2565-2570 МГц, 2630-2665 МГц та 2685-2690 МГц.
 
Таким чином, за підрахунками редакції, одна загальнонаціональна ліцензія у 25 областях (без Криму і Севастополя) на 20 МГц буде коштувати оператору 500 млн грн. НКРЗІ має підготувати до проведення конкурси до кінця 2017 року.
 
Нагадаємо, що стартова ціна на ліцензію 3G на 30 МГц на аукціоні у 2015 році була встановлена ​​на рівні 2,7 млрд грн.
 
Як повідомляв Корреспондент.net, у липні нинішнього року в Україні вперше протестували технологію 4G - LTE TDD у діапазоні 2300 МГц.
 
Також заступник глави Адміністрації президента Дмитро Шимків заявляв, що в Україні замість 4G відразу може бути запущене п’яте покоління зв’язку. На його думку, може скластися така ситуація, що ліцензування 4G вже не матиме сенсу.

ua.korrespondent.net
Всі статті автора

Бізнес

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією